Autologiczny wypełniacz

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób szuka metod na zachowanie młodego wyglądu i redukcję oznak starzenia. Jednym z nowoczesnych rozwiązań jest autologiczny wypełniacz, który pozwala na osiągnięcie efektu odmłodzenia, redukcji cieni pod oczami, zniwelowania zmarszczek oraz wolumetrii.

To w pełni naturalny preparat otrzymywany z osocza bogatopłytkowego uzyskanego z własnej krwi pacjenta. Pozyskany materiał umieszczany jest w urządzeniu ATR GEL MAKER, w którym pod wpływem temperatury dochodzi do zmiany konsystencji, czyli zagęszczenia materiału w celu uzyskania naturalnego wypełniacza. Zabieg z wykorzystaniem ATR stanowi alternatywę dla wypełnień preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Możesz go wykonać w EK MEDICA CLINIC w Lublinie. Autologiczny wypełniacz jest podawany za pomocą igły lub kaniuli we wcześniej wybrane miejsca na twarzy, szyi, dekolcie czy dłoniach.

Zalety zabiegu z wykorzystaniem ATR

Zastosowanie podczas jednego zabiegu koncentratu osocza bogatopłytkowego oraz naturalnego wypełniacza uruchamia w organizmie pacjenta silną stymulację procesów regeneracyjnych, a także produkcje nowych włókien kolagenu i elastyny.

Autologiczny wypełniacz to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i naturalności. Zapobiega on wystąpieniu powikłań w postaci reakcji alergicznych. Efekty widoczne od razu i utrzymują się do 12 m-cy. Istnieje możliwość wykonania wielu obszarów podczas jednego zabiegu (można podać nawet 10 ml wypełniacza podczas jednej sesji). Gwarantujemy szybkie efekty odmłodzenia oraz regeneracji skóry. W przypadku pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!