O NAS

EK MEDICA CLINIC to miejsce w Lublinie stworzone z pasji, którego celem jest świadczenie najwyższej jakości usług z dziedziny medycyny estetycznej i ortopedii. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów przy wykorzystaniu certyfikowanych preparatów oraz urządzeń, które cechują się wysoką skutecznością. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania każdego z naszych pacjentów.

mgr Edyta Karaś

Założycielka EK MEDICA CLINIC. Absolwentka kierunku pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, dyplomowany ratownik medyczny oraz technik usług kosmetycznych. Mgr Edyta Karaś stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach dotyczących nowych technik zabiegowych w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dlatego każdy zabieg jest idealnie dobrany do jego potrzeb i wymagań. Stawia na zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i fibryny, ale wykonuje także inne zabiegi m.in. wolumetria twarzy, korekta zmarszczek, modelowanie ust, nici, toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, mezoterapia oraz modelowanie sylwetki.

dr n. med. Łukasz Karaś

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od 2019 roku wykonuje iniekcje dostawowe pod kontrolą USG: Orthokine (nowoczena terapia interleukinami oraz czynnikami wzrostu po uprzedniej inkubacji krwi pacjenta w określonych warunkach termiczno-chemicznych), PRP (osocze bogatopłytkowe), kwas hialuronowy oraz inne, dedykowane do danego schorzenia, w zależności od etiologii. Dr n. med. Łukasz Karaś jest specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu stale poszerzającym swoją wiedzę, aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną.

Magdalena Orłowska

Z wykształcenia technik farmacji. Ukończyła również studia I stopnia na kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W Klinice pełni funkcję konsultanta medycznego oraz kierownika rejestracji. Pani Magda swoją pracę wykonuje z należytą starannością i służy pomocą każdemu pacjentowi.